11 Jan 2011

Rihanna


A4, pencils

7 comments:

 1. O kurwa! Tzn niech mnie kule biją na świętą motylą nogę, ale ten rysunek jest powalający. Myślę, że to się talent nazywa :D

  ReplyDelete
 2. PS. No kurde, obiecałem sobie, że już nie dodam żadnego nowego bloga do obserwowanych bo i tak już ich nie ogarniam. Ale nie ma wyjścia, trzeba złamać tą zasadę, eh.

  ReplyDelete
 3. hahaha dzięki śliczne ;P bardzo się cieszę że Ci się podoba!! :D

  ReplyDelete
 4. Dobra, trochę już ochłonąłem, więc mogę dokończyć pisanie mojego komentarza :) Na mnie Twoje prace robią piorunujące wrażenie, ale żeby nie było zbyt słodko, dodam że każde fotorealistyczne prace robią na mnie takie wrażenie. Tym bardziej, że sam jestem kaleką plastycznym i narysowanie człowieka zostanie dla mnie na wieki wieków dziabnięciem kilku kresek i kółka jako głowy. A zawsze chciałem umieć rysować. Zazdroszczę Ci tego talentu, na prawdę przecholernie Ci zazdroszczę. Takie zdolności dają tyle możliwości, przecież obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, ba nawet więcej niż Raffaello. Dla mnie niestety nieosiągalne. Cóż pozostaje mi tylko życzyć sukcesów, no i oczywiście masz mój głos w konkursie ;)

  ReplyDelete
 5. haha ok.. bez przesady :p na mnie też każde fotorealistyczne robią takie wrażenie.. oprócz moich oczywiście :p więc nie bój się że przesłodzisz.. ja i tak wiem swoje (wszystko robię źle źle źle ;p) tak czy owak dzięki za miłe słowo i za głos!! :D aa i nie rób mi tu smaku na Raffaello! :p

  ReplyDelete
 6. Ciekawe jak to jest, że rysuje się tak pięknie, a i tak nie jest się zadowolonym ze swoich prac, skoro mówisz, że nie jesteś z nim zadowolona a są genialne.! ;)) Chciałabym zadać Ci kilka pytanek co do rysowania, więc czekam ze zniecierpliwieniem aż odpiszesz :)

  ReplyDelete
 7. To dlatego, że chciałabym rysować jeszcze lepiej, ciągle do tego dążę, pewnie nigdy nie będę zadowolona.. :P
  Możesz pytać proszę bardzo ;)

  ReplyDelete